Hybryda nie utrzymuje twardości paznokcia

Wykonując zabieg manicure hybrydowego, mamy nadzieję, a nawet można by było się pokusić o stwierdzenie, że mamy takową pewność, iż uzyskamy powłokę, która uczyni nasze paznokcie pięknymi i błyszczącymi.

Powłokę, która co najmniej przez dwa do trzech tygodni w niezmienionej formie utrzymywać się będzie na naszych paznokciach, dając jednocześnie uczucie estetyki i gwarancję niezmiennego wyglądu.

Pojawia się jednak zawsze pytanie, co dzieje się z paznokciami, które znajdują się pod spodem emalii? Opinie są najróżniejsze, pojawiają się głosy Pań, których płytka uległa zniszczeniu, spotykamy także informacje od kobiet, u których lakier hybrydowy w ogóle nie wpłynął na zmianę stanu własnego paznokcia.

Przed nałożeniem lakieru zawsze zmatowiona jest warstwa zewnętrzna płytki paznokcia.

Jest to zabieg dający gwarancję utrzymywania się lakieru.

Pamiętajmy jednak, że nie nadwyręża to w sposób znaczący struktury paznokcia a sama powłoka hybrydowa zabezpiecza płytkę, pozwala jej odrastać w sposób chroniony i nienarażony na różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, dając tym samym szansę na wyhodowanie zdrowych i wzmocnionych paznokci przez osoby do tej pory posiadające raczej słabe kondycyjnie pazurki.